A.G. Elektrik Panosu, SCADA, Enerji Otomasyonu, Güneş Enerjisi

Değerlerinizin farkındayız…

2009 ‘den günümüze kadar kazandığımız tecrübelerimiz ile…

Telefon:

(0312) 387 52 80

Faks:

(0312) 387 52 81

Email:

info@ercsistem.com.tr

Çalışma Saat:

Paz - Cum: 8:00 - 18:00
metal roofting

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yürürlükteki yasalara ve yönetmeliklere kayıtsız şartsız uymak, Ticari ahlak ve toplumsal değerleri işten öne çıkartmak, Şirketi bütün çalışanları ve bütün yönetim kadrosuyla takım yapmak ...

Devamını Oku... +

green building

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Faaliyetlerimizi yürürlükte bulunan iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuat, idari düzenlemeler ve yasal şartlara uymak, İş sağlığı ve güvenliği kültürünü oluşturmak ve yaygınlaştırmak ...

Devamını Oku... +

Faliyet Alanlarımız

Biz Kimiz ?

ERC SİSTEM A.Ş. adı altında 2009 yılında kurulan şirketimiz kurulduğu tarihten günümüze kadar; konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ile üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorun çıkartmadan tamamlamış olup, yaptığı bütün işlerinde örnek gösterilmiştir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, bitirilen işler incelendiğinde aynı firmayla defalarca iş yapmış olmamızdan anlaşılacaktır.

Firmamız kurulduğu günden günümüze kadar kurumsal kültürü ve araştırmacı yapısından dolayı sürekli yenilikçi olmuştur.

Hakkımızda

Şirket Vizyon

Vizyonumuz

2009 yılından beri yurtiçi ve yurtdışında tamamladığı projelerle sektöründe lider olma konumunu koruyarak, yenilikçi yönetim anlayışıyla ve yeni açılımlarıyla ERC SİSTEM olarak vizyonumuz; kurumsal ve ulusal platformda katma değer sağlamaya devam ederek akla gelen ilk marka olmaktır.

Misyonumuz

Yürürlükteki Yasalara, yönetmelik ve ilgili mevzuatlara uygun olarak, Etik Kurallar ve şirket değerleri doğrultusunda; çalışan memnuniyetinin sağlandığı, bilginin güç olduğu bilinciyle ilgili tarafların bilgisini koruyacak güvenli çalışma ortamları yaratarak, teknolojik gelişmeleri takip etmenin rekabetin ön koşullarından olduğu bilinciyle çalışarak, uyguladığı iş güvenliği ve çevre uygulamaları ile doğaya, canlılara ve insanlara duyarlı sistemlerle, her koşulda ürün ve hizmet sağlamaya devam ederek Müşterilerimize Her Koşulda En iyi ve Kaliteli Hizmeti Sunmaktır.

Teknik Personeller